✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Pineridge Table Lamp - Clearance
| Collection: | Pineridge |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Beige, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Iron / Base: Marble / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Marble |
| Base Color: | White |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$29.70
Original: $99.00
-70%Pineridge Table Lamp - Clearance—
$99.00
$29.70More Images











Pineridge Table Lamp - Clearance
| Collection: | Pineridge |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Beige, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Iron / Base: Marble / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Marble |
| Base Color: | White |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pineridge |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Beige, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Iron / Base: Marble / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Marble |
| Base Color: | White |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
























