✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Parrsboro Table Lamp - Clearance
| Collection: | Parrsboro |
|---|---|
| Colors: | Black, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Iron / Shade (Outside): Cotton / Shade (Inside): Cotton |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base Color: | BRASS |
| Shade Material: | Cotton |
| Shade Color: | Black |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$38.70
Original: $129.00
-70%Parrsboro Table Lamp - Clearance—
$129.00
$38.70More Images





Parrsboro Table Lamp - Clearance
| Collection: | Parrsboro |
|---|---|
| Colors: | Black, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Iron / Shade (Outside): Cotton / Shade (Inside): Cotton |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base Color: | BRASS |
| Shade Material: | Cotton |
| Shade Color: | Black |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Parrsboro |
|---|---|
| Colors: | Black, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Iron / Shade (Outside): Cotton / Shade (Inside): Cotton |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base Color: | BRASS |
| Shade Material: | Cotton |
| Shade Color: | Black |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
























