✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Motiong Table Lamp
| Collection: | Motiong |
|---|---|
| Colors: | Black, Translucent |
| Material: | Body: Iron / Shade (Outside): Metal |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Metal |
| Shade Color: | Black |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$26.70
Original: $89.00
-70%Motiong Table Lamp—
$89.00
$26.70More Images







Motiong Table Lamp
| Collection: | Motiong |
|---|---|
| Colors: | Black, Translucent |
| Material: | Body: Iron / Shade (Outside): Metal |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Metal |
| Shade Color: | Black |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Motiong |
|---|---|
| Colors: | Black, Translucent |
| Material: | Body: Iron / Shade (Outside): Metal |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Metal |
| Shade Color: | Black |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
























