✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Logovardi Orange Table Lamp
| Collection: | Logovardi |
|---|---|
| Colors: | Orange, White |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Plastic / Shade (Inside): Plastic |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Orange |
| Shade Material: | Plastic |
| Shade Color: | White, Orange |
| Cord Length: | 0' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | LED |
| Bulb Wattage: | 7W |
$99.00
Logovardi Orange Table Lamp—
$99.00
More Images









Logovardi Orange Table Lamp
| Collection: | Logovardi |
|---|---|
| Colors: | Orange, White |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Plastic / Shade (Inside): Plastic |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Orange |
| Shade Material: | Plastic |
| Shade Color: | White, Orange |
| Cord Length: | 0' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | LED |
| Bulb Wattage: | 7W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Logovardi |
|---|---|
| Colors: | Orange, White |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Plastic / Shade (Inside): Plastic |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Orange |
| Shade Material: | Plastic |
| Shade Color: | White, Orange |
| Cord Length: | 0' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | LED |
| Bulb Wattage: | 7W |
























