✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Hamidiyeh Cream Table Lamp
| Collection: | Hamidiyeh |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, White |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Polyester / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Cream |
| Shade Material: | Polyester |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 0' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 7W |
$26.70
Original: $89.00
-70%Hamidiyeh Cream Table Lamp—
$89.00
$26.70More Images






Hamidiyeh Cream Table Lamp
| Collection: | Hamidiyeh |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, White |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Polyester / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Cream |
| Shade Material: | Polyester |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 0' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 7W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hamidiyeh |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, White |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Polyester / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Cream |
| Shade Material: | Polyester |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 0' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 7W |
























