✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Depue Table Lamp
| Collection: | Depue |
|---|---|
| Colors: | White, Ivory, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Polyester |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$89.00
Depue Table Lamp—
$89.00
More Images









Depue Table Lamp
| Collection: | Depue |
|---|---|
| Colors: | White, Ivory, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Polyester |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Depue |
|---|---|
| Colors: | White, Ivory, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Polyester |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
























