✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Cavan Table Lamp - Clearance
| Collection: | Cavan |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Iron, Acrylic / Base: Iron / Shade (Outside): Metal / Shade (Inside): Metal |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Floor Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Metal |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$32.70
Original: $109.00
-70%Cavan Table Lamp - Clearance—
$109.00
$32.70More Images
















Cavan Table Lamp - Clearance
| Collection: | Cavan |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Iron, Acrylic / Base: Iron / Shade (Outside): Metal / Shade (Inside): Metal |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Floor Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Metal |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cavan |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Iron, Acrylic / Base: Iron / Shade (Outside): Metal / Shade (Inside): Metal |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Floor Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Metal |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
























