✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Brandvlei Table Lamp
| Collection: | Brandvlei |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic Bronze |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Neutral |
| Base Color: | Natural |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$47.70
Original: $159.00
-70%Brandvlei Table Lamp—
$159.00
$47.70More Images




Brandvlei Table Lamp
| Collection: | Brandvlei |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic Bronze |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Neutral |
| Base Color: | Natural |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brandvlei |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic Bronze |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Neutral |
| Base Color: | Natural |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
























