✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Blinsung White Contemporary Table Lamp
| Collection: | Blinsung |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base Color: | White, Natural |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 5' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$17.70
Original: $59.00
-70%Blinsung White Contemporary Table Lamp—
$59.00
$17.70More Images





Blinsung White Contemporary Table Lamp
| Collection: | Blinsung |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base Color: | White, Natural |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 5' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Blinsung |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base Color: | White, Natural |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 5' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
























