✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Bacabac Table Lamp - Clearance
| Collection: | Bacabac |
|---|---|
| Colors: | Camel, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Resin |
| Base Color: | Taupe |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$41.70
Original: $139.00
-70%Bacabac Table Lamp - Clearance—
$139.00
$41.70More Images












Bacabac Table Lamp - Clearance
| Collection: | Bacabac |
|---|---|
| Colors: | Camel, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Resin |
| Base Color: | Taupe |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bacabac |
|---|---|
| Colors: | Camel, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Resin |
| Base Color: | Taupe |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
























