✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Anchovy Table Lamp - Clearance
| Collection: | Anchovy |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Dark Red, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Base: Iron / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Metal / Finial: Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Metallic - Brass |
| Shade Material: | Linen, Metal |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$41.70
Original: $139.00
-70%Anchovy Table Lamp - Clearance—
$139.00
$41.70More Images









Anchovy Table Lamp - Clearance
| Collection: | Anchovy |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Dark Red, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Base: Iron / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Metal / Finial: Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Metallic - Brass |
| Shade Material: | Linen, Metal |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anchovy |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Dark Red, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Base: Iron / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Metal / Finial: Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Metallic - Brass |
| Shade Material: | Linen, Metal |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
























