✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Lynncamp Ceiling Fan with Light - Clearance
| Collection: | Lynncamp |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Bronze, White |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$71.70
Original: $239.00
-70%Lynncamp Ceiling Fan with Light - Clearance—
$239.00
$71.70More Images








Lynncamp Ceiling Fan with Light - Clearance
| Collection: | Lynncamp |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Bronze, White |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lynncamp |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Bronze, White |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
